Publisher Theme
Art is not a luxury, but a necessity.

ANKET DOLDUR PARA KAZAN 2019

25

ANKET DOLDUR PARA KAZAN 2019 Anket doldur para kazan 2019 yazımızda sizlere anket doldurarak nasıl kazanç elde edilir hangi anket firmaları ödeme yapmaktadır.

ANKET NEDİR

Anket doldur para kazan 2019 konumuzda anket nedir ile devam edelim anket günlük günlük yaşantımıza dair herşeyin artısını veya eksisinin topluluga yöneltilmiş soruların karşılgında gelen cevap bicimidir

Anketler çogunlukla internet üzerinden yapılmaktadır.Anket firmaları belirli bir ücret karsılıgında üyelerine anket doldurmasını tavsiye eder bu anket sonuçlarıda kişilerin cevaplarına göre olumlu veya olumsuz olarak anket yaptıran firmaya sunulur.

Firmalar veya anket yaptıran kurumlar bi sonuçlara göre kendilerine bir yol haritası belirleyerek hareket ederek tüketiciyi mutlu etmek için yapılacak degişiklerdir.

ANKET DOLDUR PARA KAZAN

Anket doldur para kazan 2109 yazımızda sizlerin yapmasi gerekenleri kısaca sizlerle paylaşacagız.Bir yada birden fazla sosyal medya veya video icerik paylasım sitelerinde anket başına 5 lira para veya 7 lira para kazan tanıtımları görmektesiniz.

Gerçekten bu rakamları kazandıran anket firmasi varmı sorusu tabiki kafanızda ama gerçekten var fakat anketler sizin anket sitesine girerken doldurdugunuz bilgilere göre size geldigi için anket kazançları burada degişkenlik göstermekte.

Kazançların farklılık veya az olmasindaki etken budur arkadaşlar profil bilgilerinizde siz nekadar gerçekci olursanız okadar ilgili anketler sizlere gelmektedir aksi taktirde belki birkaçgünde 1 tane anket zor gelir.

Anket doldurak para kazanmak istiyorsanız seffaf olmak zorundasınız sallamasyon anket doldurulmaz anket siteleri illaki bunları farkediyordur ve size anket gönderimini kısıtlar sizlerde ankketen faydalanıp bir kazanç elde etmeniz mümkün olmaz.

Kafanızdaki şu mantıgı kenara atın ben anket sitesine üye oldum anında kazanç elde edecegim mantıgını kenara bırakıp yukarda bahsettigimiz sekilde profil bilgilerinizi dogru ve şeffaf yaparsanız sizin için mutlaka geri dönüşü güzel olacak.

Para kazandıran anket sitelerine örnek verecek olursak bunlardan birkaçtanesini sizlerle paylaşayım cilixsense,adgeger gibi anket siteleri ile kazanç elde edebilirsiniz.

Konu ile alakalı görüş ve önerilerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz.Sitemizdeki diger kazanç konularına şuraya tıklayarak okumanın ve bilgi edinmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

25 Yorumlar
 1. Naile diyor

  Anket doldurup puan topladigim iki uygulamam var …..anketler geldiğinde dolduruyorum …puanimi alıyorum ….bu kadar …

  1. Aliuyar606 diyor

   Anketler doldurup kazanç mükemmel bir şeydir

 2. Bahartan diyor

  Konuyu okudum çok haklısınız ayrıca ödeme yapmayan anket siteleride bir okadar fazla bunun yanında işini düzgün yapan anket siteleri de var tabiki ama kurunun yanında yaşta yanar misali oluyor malesef bizdeki algının değişmesi gerektiği konusunda hem fikiriz fakat anket siteleri insanları siteye çekebilmek için verdikleri reklamlar da albeni yaratmak adına uçuk rakamlar yayınlamakta buda bizim gibi birçok insanın dikkatini çekmekte faydalı olabilecek en doğru anket doldur kazan sitelerindeki insanların doğru bilinci ve sitelerinde ödeme koşullarında net rakam belirtmeli makul olacaktır kanatindeyim.

 3. Hülya diyor

  Bu isi hep dememk istemişimdir ama bir türlü nasip olmadi Tesekkurler bilgi icin

 4. Gülay diyor

  Anket siteleri içinde birkaç yabanci kaynaklı siteler sent ve dolar olarak ödeme yapıyorlar sizde zaten yazınızda belirtmissiniz.Buna benzer birkaç anket sitesi tercih etmek faydali bence. Ama kötü yanıda anketlerin çok az geliyor malesef çoğu anket sitelerinde neden kaynaklı bilmiyorum birkaç anketten sonra tıkanıp kalıyor gerisi gelmiyor.
  Sizin konularınızı takip edip okuyorum kolay gelsin

 5. Ahmet Efe Özen diyor

  Bence gayet güzel bir yöntem

 6. Barış Geçmen diyor

  Anket doldurarak rahatlıkla para kazanılabilir.

  1. ercan diyor

   Gayet güzel olmuş

 7. Osman diyor

  Cilixsense sıkıntılı çok soru soruyor alt tarafı üye olacagız ama ben skrill hesabı açmam tc istiyo çünkü

 8. Erdoğan diyor

  Güzel anlatım olmuş emeğinize sağlık Kolay gelsin

 9. YAMAN41 diyor

  EMEĞİNİZE SAĞLIK GÜZEL BİR UYUGULAMA AMA VİDEO İZLEMEK DAHA CAZİP GELİYOR YADA MAKALE OKUMAK

 10. horus diyor

  Anket doldurmak farklı zamanlarda benimde denediğim bir şeydi , şahsen ben anketlere çok sıcak bakmıyorum , belki seven vardır ama anket azlığı ve bir türlü anketi cevaplayacak kriterlere uyamama sorunu beni bıktırdı doğrusu , yinede isteyen dener tabi ki belki hoşunuza gider .

 11. Hülya diyor

  Bu işi yapmayı hep isdemeisimdir bir türlü nasip olmadi hayirlisi diyelim

 12. Mustakin diyor

  Anket doldurdum bazı siteler var güzel bir kazanç elde edebiliyorsunuz

 13. Limec diyor

  makale cidden iyi bir şekilde anlatılıp yazılmış ama şunu demek istiyorum bazı anketler 2 haftada yada ayda 1 kez anket gönderiyor ve benim şuan kullandığım 2 anket sitesi var gayet sağlam ve iyi anket siteleri çok anket gelmemesinin sebebi de belirli bölgelerde anketler gönderiliyor. istanbul da yaşayanla izmir de yaşayan kişilere farklı anketler geliyor. iletişim ve kişisel bilgilerinizi tamamen doldurmanız gerekiyor eksik doldurursanız anket gelmez…

 14. Reshka diyor

  Anketler doldurup kazanç elde etmek mükemmel bir şeydir

 15. Sohbet diyor

  Anket doldurma işini yapmayı düşünmüyorum.fikir için teşekkürler

 16. yorgunum diyor

  anket doldurma işi iyi güzel zaten bir çok siteye üyeliğim var ama anket gelmiyor orası sıkıntı bunlar hep tıkla kazancılar biz böyle sistemler kuramıyoruz yabancıların kafa çalışıyor bazı sağlam siteler var ama diğerleri boş anca millete tıklatıyorlar boşuna ödeme filanda yaptıkları yok ama yinede makaleyi detaylı bir şekilde anlatmışsınız emek sonuçta dediğim gibi sağlam siteler olsa anket için süper olur kazancı yüksek yanlız anket çok geliyor bir tane yapıyoruz 2.cisi allah bilir ne zaman gelir

 17. Yaman diyor

  Anket doldurmak güzel mantıklı lakin boş zamanı olanlar için ideal çok düşük puanlar için uğraşmaya gerek yok emek hırsızlığı gibi..

 18. Deniz diyor

  Anket doldurarark az kazanılır bence çünkü az anket ekleniyor

 19. MURAT ÜNAL diyor

  Bir kaç kere anket sitesine üye oldum sağlıklı şekilde anket gelmiyor o yüzden anket doldurmak bana göre değil anket sitelerini iyi tercih yapmak lazım

 20. Esma diyor

  Ben denedim ama çok uzun anketler sıkıyor açıkçası fazla uğraşmadım .

 21. Naile diyor

  Anket doldurma sitesi ..size uygun anket bulumadi ….diyor …sinir ediyor …bıraktım …

 22. ercan diyor

  Geniş çaplı anket yapmışsınız gayet güzel olmuş

 23. Time diyor

  Anket işi gercekten çok güzel 1,5 yıldır 2 anket sitesiyle çalışıyorum ödemelerini düzenli bir şekilde yapıyorlar…çok memnunum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.