Publisher Theme
Art is not a luxury, but a necessity.

BLOGGERLA PARA KAZAN

5

BLOGGERLA PARA KAZAN

Blogger olarak veya blogger blok açarak nasıl para kazanırım konumuza bir göz atalım

BOLGGER NEDİR NASIL YAPILIR

Blogger googlenin ücretsiz olarak kulkanıcılarına üçretsiz olarak blog yazılarını veya günlük hayatında yaptıkları herhangi bir konu üzerinde makale veya konuları yazarak ve yazdığı konuları dünyanın herhangi biryerindenki insanlara ulaşmasını sağlayan tamamen ücretsiz bir blog oluşturma platformudur.

Blogger ücretsiz üye olmak için buraya tıklayabilirsiniz. Blog sayfasını çok kolay bir şekilde açabilirsiniz eğer birazcık bilginiz var ise bu daha kolay olacaktır eğer bir fikriniz yoksa deneme yanılma yöntemi ile kısa zaman da çözerek blog sayfasınızi oluşturmuş olursunuz.

Blogger sayfanizdaki işleyişi tamamen siz belirlersiniz blogger sayfasi adınız örnek olarak Tasarım olsun siz tasarım blog sayfanizda yemek tarifi yazarsanız bu tamamen saçma olur fakat katagoriler için de yer verebilirsiniz genel bir blog sayfasina sahip olmak istiyorsanız tamamen genele hitap eden bir isim seçmelisiniz.

Blog sayfaniza seçtiğiniz isim için blogger kendi içersinde uygun temalar yer almaktadır bu temalardan herhangi birini kullanabilir ve tamamen ücretsiz bu şekilde blogger sayfanizi oluşturabilirsiniz güncel olarak makale yada konu yayınlarlayarak kitlelere hitap eden bir blogger olursunuz.

BLOGGER NASIL PARA KAZANIRIM

En önemli noktaya geldik nasil para kazanırım işte burada yine google devreye giriyor ve sizin blog sayfaniz reklam yayınlama aşamasına geldiğinde blog sayfanizda reklam yayınlayarak para kazanmanın ilk adımını atmış oluyorsunuz.

Sizin blog sayfanızın kitlesi artikca kazanç dahada çok artacaktır burada rakam olarak bir para miktarı yazmak doğru olmaz bu tamamen sizin ve blog sayfanızın ne kadar geliştiği ile alakalı duruma bağlıdır.

Yukarıda belirttiğim gibi size ait öz gün konulara yer vermelisiniz ve başka sitelerden alıntı veya kopyala yapıştır yapmayınız çünkü bu sizin açınızdan iyi sonuçlar değil kötü bir blog sayfası sonucuna gider google kopya içeceklere karşı tamamen hassastır.

Kendinize güveniyorsanız ve yazma yeteneğiniz var ise herhangi bir blog sitesi ile anlaşıp o siteye bloggerlik yaparak ta para kazanma şansınız yüksek.

Blogger ile para kazan konumuza kısaca sizlere bahsettik sizde düşüncelerinizi yorumda belirtebilirsiniz diğer konulara buradan göz atabilirsiniz.

5 Yorumlar
 1. Fırat diyor

  aynen şimdi açma ya gidecem saolun

 2. denizli20 diyor

  Şimdi ben bu yazıyı okuyunca tekrardan bloggerla ilgilenmek aklımdan geçmedi değil. Bilgilendirici ve açıklayıcı olmuş.

 3. yorgunum diyor

  makaleniz için teşekkürler emek kutsaldır sizde emek vermişsiniz bende blok açtım bir ara ama ilgilenmiyorum şaun çünkü dediğini gibi yazmak gerek sürekli bu yüzden ilgilenmedim elimde oraya atacak yaratıcı fikirler olmadığı için ilgilenmedim doğrusu ama dediğiniz gibi yazma yeteği olan biri için süper bir gelir kapısı olacağını düşünüyorum çünkü googleden daha sağlam ne olabilir

 4. horus diyor

  İnternetten sağlıklı bir şekilde para kazanma yöntemlerinden biri . Tabi ki youtube kanalı açmanın yada twich gibi alanlarda yayın yapmanın daha çok ve daha kolay para kazandırdığını düşünürsek , blog yazmakta ilk 5 ‘e girer bence , tabi burada önemli olan insanların ilgisini çekecek , okunaklı ve anlaşılır bir dil ile yazılar yazmak , bunları iyi yapanlar kısa zamanda istediği yere gelecektir .

 5. Limec diyor

  Blogger ile para kazanmak biraz zaman alsada bilgili ve makaleyi düzgünce yapan kişiler kazanabilir insanların günlük hayatında yararlı konular hakkında paylaşımı yapıldığı zaman baya ziyaretçi kitlesi olur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.