Publisher Theme
Art is not a luxury, but a necessity.

CAM ŞİŞE SÜSLE PARA KAZAN

9

CAM ŞİŞE SÜSLE PARA KAZAN

Cam şişe Süsle para kazan yazımızı sizlerle paylaşmak istedim hep birlikte konumuza geçelim.

CAM ŞİŞE NASIL SÜSLENİR

Bu konuyu yazmama neden olan yotube gördüğüm video sayesinde cam şişeleri süsleyip satan bir kişinin videosunda esinlenip sizlerle Bu konuyu paylaşmak istedim.

Süslemesini yapacağınız cam şişe tercihleri tamamen size kalmış birşey sus için kullanmaz gereken malzemeler keten ipler kurdaleler renkli taşlar,yapay çiçekler birçok malzeme kullanabilirsiniz veya boyama kalemleri ile bu işi yapabilirsiniz.

Süsleme konusuyla alakalı lafı uzatmadan daha detaylı bir şekilde burayatiklayarak videoda gerekli süsleme tarifleri yer almakta sizlerde buradan gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Cam şişeleri nereden bulacağım diye aklınıza gelebilir genel olarak soda şişeleri veya içecek şişelerini bir çok yerde komsunuzda yada mahallenizde bakkalda dahi bulabilirsiniz.

Süslediginiz cam şiselerden neler yapabilirsiniz örnek olarak cam şişe nikah sekerliklerikleri,meyve suyu takım seti,mantarlı dilek şişeleri yani kısacası aklınızda ne var sa hepsini yapabilirsiniz cam sizlerden.

CAM ŞİŞE SÜSLEYEREK NEKADAR PARA KAZANIRIM

Cam şişe Süslemesi şu günlerde facebook veya ınstgram gibi sosyal medya sitelerinde yoğun bir durumda satılmakta rağbet edilmekte sizlerde bu ragbetin içinden kendinize düşen payi alabilirsiniz.

Kısacası cam şişe süslemenin maliyeti 4 veya 5 tl gibi maliyet bulmakta maliyet 6 lı takım hali için geçerli bir maliyettir şişeler bedava diğer süsleme malzemeleri internet üzerinden sipariş vererek daha ucuza maledebilirsiniz.

Ortalama olarak satış fiyatlar minik şişelerin satış fiyatı 2 tl şişeler büyüdükçe satış fiyati artmakta ortalama olarak takım halinde yapılmış bir cam şişe süslemenin fiyatı 15 lira ile 100 lira arasında değişmekte.

Süslediginiz cam sizleri nerelerde satabilirsiniz öncelikle sosyal medyayı kullanmalısınız ve ardından internet üzerinden satış yapam büyük sitelerde mağaza açarak satıslarınızı yapabilirsiniz.

Örnek olarak gittigidiyor gibi siteler tercih edebilirsiniz ve para kazanmaya başlamış olursunuz bu satışlarda neredeyse yüzde atmış kar ile para kazanmış oluyorsunuz.

Cam şişe Süsle para kazan konumuzun sonuna geldik düşüncelerinizi yorum olarak belirtebilir sitemizdeki diger yazılara şuradan bakabilirsiniz.

9 Yorumlar
 1. ceyhun diyor

  baya iyimiş helal olsun

 2. Sohbet diyor

  Çok mantıklı.kolay bir el işi malzemelerde bulunabilen eşyalar.

 3. Sohbet diyor

  Güzel bi fikir bu iş tutar

 4. Hülya diyor

  Çok güzel bir is gerçekten ek is olabilecek bi is tesekkurler

 5. güler diyor

  ek kazanç iyiymiş

 6. Naile diyor

  Cam şişeyi çöpe atmaktansa dekoratif bir şeylere dönüştürmek güzel fikir …kavanoz …plastik kaplardanda dekorasyon amaçlı tasarımlar olusturabilinir…. teşekkürler..

 7. Makşide Emre diyor

  Bende denemiştim ama satışını gerçekleştirmedim bende hediye amaçlı kullandım hep eş dost akrabalara hediye olarak da yapılabilir 😊

 8. rukiye diyor

  gercekten cok guzel şişeleri değerlendirmek siz yapıp para kazanmak guzel kendi el emeğimizle tasarlayıp satmak guzel yapmak gerek

 9. Yaman diyor

  Ev hanımları için ideal ve güzel bir açıklama sunum olmuş…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.