Publisher Theme
Art is not a luxury, but a necessity.

ÇÖP TORBASINDAN PARA KAZAN

27

ÇÖP TORBASINDAN PARA KAZAN

Çöp torbasından para kazanilirmi gibi akliniza soru geldi bir ansa evet kazanç elde edebiliyoruz peki nasıl oluyor hadi biraz konumuza göz atalım.

ÇÖP TORBASI İLE NELER YAPILIR KAZANÇ ELDE EDİLİR

Bu konuyla alaklı daha önce bir konu ele alacaktık fakat şimdi yazmak kısmet oldu. Cöp torbası her alanda kullandıgımız çöp torbalarından bahsediyoruz.Bu çöp torbalarından insanlar harika tasarımlar yaratiyor diyebiliriz.

Bunların başinda çöp torbalarından elbise yaparak ve bu elbiselerin vlog ve videolarinı yayınlayan youtuber bile var.Bu şaka degil gerçek bizim markketten rulo halinde aldıgımiz rengarenk çöp torbaları güzel tasarımlarla harikalara dönüşmekte.

Çöp torbasından elde edebileceginiz birçok secenek var bunlardan birkaçtanesini sizlere örnek olarak belirtelim.Elbise yapmak çok basit bir işlem.

Sizde zevklerinizi ve emeginizi verirseniz çöp torbasından harika kıyafet ve elbisler yapabilir bu elbisler sayesinde güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

Elbisenin yanı sıra ev dekarasyonu içinde kullanabilirsiniz.Masa sandalye dolaplarınızı istediginiz renk ve tonlarda süsleme yapabilir ve farklı görünümlere sahip olabilirsiniz.

ÇÖP TORBASI NASIL PARA KAZANDIRIR

Çöp torbası ile para kazan kolay ve basit oldugu için çok fazla yorucu bir iş degildir boş vakitlerinizde evinizde yapabilecginiz bir ek iştir bu işten kazançlarınız güzel olacaktır.

En basit olarak yaşadıgınız şehirde veya kasabada okulların şenlikleri ve kutlamalari için renkli ve degişik tasarımlarda kıyafet yapabilir ve okullarla anlaşma yaptıgınızda kazancınız artacaktir.

Bugun internette satılan fiyatlar 30 tl 50 tl arasında degişmektedir siz bunu kendi kazanç ve kar oranına göre daha makul bir fiyattan verdiginizde ve anlaşma yaptıgınız taktirde daha çok kazançlar elde edebilirsiniz.

Çöp torbalarından yapmış oldugunuz tasarımları sosyal medya üzerinden tanıtımını yaparak bir çok insana ulaşarak ekstra kazançlar elde etmiş olacaksınız.

Burada yine sosyal medyanın gücü ön plana cıkmakta her alanda sosyal medyadan tanıtım ve reklam yapmak en etkili yollardan biridir sizlerde kazanmak için emek vermelisiniz.

Çöp torbasından para kazan konumuz ile alakalı düşünceleriniz bizim için önemlidir yorum olarak belirtebilirsiniz. Sitedeki diger para kazan yöntemlerine şuradan göz atabilirsiniz.

27 Yorumlar
 1. Ser diyor

  İnsanın aklına da gelmeyecek şey yok.

 2. horus diyor

  İlginç bir makale olmuş . Bence bu iş , para kazanmaktan çok hobi olarak yapılıp , çocuğunuzun doğum gününde süslemeler , elbiseler yapılabilir , bunun dışında birinin çöp torbasından yapılmış bir elbiseye para vereceğini zannetmiyorum .

 3. Limec diyor

  ilk defa böyle bir para kazancı görüyorum makale gayet başarılı olmuş çöp torbasıyla para kazanmanın kimsenin aklına gelmezdi.çöp poşetleriyle elbise yapılması biraz ilginç gelebilir insanlar. ama bu elbiseleri tam detaylı görmemiz gerekir.

 4. YAMAN41 diyor

  ilginç ve çk mantıksızca bir makale.Çöp torbaları kansrejen insanlar okadar düştümü çöp trbasını else yapıp giysin bu olmadı işte.

  1. Filiz diyor

   Çöp torbasından para kazanma fikri hiç hoşuma gitmedi.kansorojen madde taşıdığı için sağlık açısından zararlı.Marketlerde bile para ile satmalarının amacı ,poşet kullanımını en aza indirmek.hatta poşet olayını, tamamen ortadan kaldırmak.

 5. Aliuyar606 diyor

  Çöp torbasından kazanç elde edileceğini hiç düşünmemiştim ama denemek gerekir.

 6. yorgunum diyor

  çok güzel bir makale olmuş bir çok kişinin aklına gelmiyecek bir meslek eyer bu işe adepte olursa insan çok güzel gelirler elde edebilir sadece giysi yapmak gerekmiyor bugün çöp torbalarını toplayıp hurdacıya bile verseniz yine iyi para eder kilosu 1 liradan aşağı değildir tabiki işi herkez yaparmı bilemem yanlız iş ekmek parası olunca birde helal lokma o zaman insan herşeyi yapar

 7. Naile diyor

  Çöp torbası veya poşetlerden tasarımlar yapıldığını daha önceleri bir TV kanalında görmüştüm …
  Sepet …çanta yapmışlardı …

 8. Naile diyor

  Doğada yok olması çok uzun süren bir maddenin,tasarım yaparak kullanisi güzel fikir(dekorasyon). …kıyafet olarak tasarımı sağlık açısından ne kadar doğru bilemem ..

 9. Reşit diyor

  güzel makale olmuş teşekkür ederim Çok ilginç geldi bana çöp torbasından elbise yaparak para kazanmak ilk defa duyduğum bir şey ben şahsen giymem onu fakat giyenleri de Özgüven lerinden dolayı tebrik etmek lazım

 10. Sohbet diyor

  Görünüşü güzel olabilir ama sağlık açısından iyi olmicaktir .bu yüzden fikri beğenmedim ama emeginize saglik.

 11. Reshka diyor

  Çöp torbasından kazanç elde edileceğini hiç düşünmemiştim ama denemek gerekir.

 12. Emel diyor

  Çöp torbaları çöp koymak için yapılmıştır başka bir amaç için kullanılabilir ancak ne kadar sağlıklı olur bilinmez.

 13. Osman diyor

  Çöp torbasından kimse elbise yapmaz gibi yapılsada çabuk yırtılır

 14. ozgursevgi diyor

  Bu şekilde para kazanmak kolay görünse de o kadar kolay değil. Hem sağlık açısından da kişi için sorun yaratabilir yani böyle bir işi ben yapmam açıkçası.

 15. time diyor

  Annanem ben daha cok kücükken kullanılmayan alışveriş poşetlerini uzun şeritler haline getirip birbirinide baglayarak yumak haline getirip örgü şişleriyle kilim ördügünü hatırladım bu makaleyi okudugumda sonra annemde 1 kacta yapmıştı gercektende cok güzel ve kullanışlı oluyorlar.Teşekkürler makaleniz için ….

 16. Emel diyor

  İnsanlar plastik atıklardan kurtulmak için çaba sarfederken plastik torbalardan elbise yapmak gereksiz bence.

 17. Reshka diyor

  Bu şekilde para kazanmak kolay görünse de o kadar kolay değil. Hem sağlık açısından da kişi için sorun yaratabilir yani böyle bir işi ben yapmam açıkçası.

 18. aliuyar606 diyor

  Güzel bir fikir olduğunu düşünmüyorum.Sağlık açısından tehlikeli olabilir.

 19. ysfdestan diyor

  çok güzel tarzda yazılmış bir makale olmuş.Ellerinize sağlık.çok güzel bir fikir 🙂
  ancak bu şekilde para kazanmanın çok ta kolay olduğunu düşünmüyorum.
  gerçi zahmet olmadan da rahmet olmaz.

 20. Aliuyar606 diyor

  Çöp torbalarını değerlendirmek hiç aklıma gelmezdi.Cok güzel ve eğlenceli bir işe benziyor.Bu sayede kazanç sağlamak mükemmel bir fikir olmuş.

 21. huso0640 diyor

  çöp torbası deyıp geçmemek gerekmiş çok yararlı şeylere dönüşebildigini ögrendim..

 22. Aliuyar606 diyor

  Çöp torbasından süslemeler yapmak çok ilginç bir iş gibi geldi bana fakat iyi kazançlar elde edilebilir.

 23. Aliosman diyor

  çöp torbalarının işe yarayıp para kazandıracağını düşünmezdim meğer kazandırıyormuş.

 24. Emel diyor

  Bana bu fikir hiç ilgi çekici gelmedi, plastiğin zararlarından bahsederken bu gibi şeyleri ancak görsel şovlarda görebiliriz.

 25. aliuyar606 diyor

  Çöp torbasından para kazanmak çok ilginç geldi bana çok eğlenceli olabilir fakat yaratıcı olmak gerektiğini düşünüyorum.

 26. Gry16 diyor

  “Yok artık” dedirtecek cinsten bir fikir. Ama bu insan zihnini ne denli farklı ve değişik tasarımlara açık olduğunun göstergesi adeta. Gel gelelim bu fikir biraz cesaret istiyor. Sonuçta “elalem ne der” gibi bir zaafiyet var bizim toplumda. Yapana saygı duyarım, eyvallah ama benim naçizane düşüncem şu: elalem ne der sonra. Makale için teşekkür ederim. 😊

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.