İnternetten Nasıl Para Kazanılır? 2022 Güncel

İnternet çağının gelişmesi ile hayatımızın vazgeçilmez noktası haline geldi. Bu nedenle insanlar internet üzerinden para kazanma fikrini oldukça cazip bulmaya başladı. Kafalarında ise internetten nasıl para kazanılır sorusu oluştu. Evet, sizce nasıl para kazanılır? yorumlarda sizi de bekliyoruz.

Burada sizlere kısaca maddeleri söz edip, geniş anlatımlarını yazdığımız içeriğimize yönlendireceğiz. Para kazanmayı amaç ve hedef haline getirmiş herkes bu yazılarımızı dikkatlice okumalı, hatta merak ettiklerini bize sormalı. Gerekirse bizle iletişime geçmeli ve onlara yol göstermeliyiz.

İnternetten Nasıl Para Kazanılır? 2021 Güncel

İnternet “Üzerinden” Nasıl Para Kazanılır?

İnternet üzerinden para kazanmak sanıldığı kadar kolay değildir. Yine sanıldığı kadar zor bir şey değildir. Önemli olan fırsatları değerlendirmek ve yeteneğinizi bilmektir. Hatta bazı iş fırsatları yeteneğe ihtiyaç duymamaktadır, sadece doğruyu yapmak ile internet üzerinden para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Size ilk olarak kendi deneyimlerimi aktarmak istiyorum. İnternetten para kazanma fikrine ilk olarak 10 yaşında atıldım. Tek tek maddeler ile yaptıklarımı size anlatacağım.

 • Kontör döneminde firmalardan ucuz kontör sağlayarak satış yapardım.
 • İnternette o dönemde sosyal medya açmayı bilmeyenlere açarak ücret alırdım.
 • Sonrasında Metin2 hayatına herkes gibi bende atıldım. Burada seviyem yüksek olduğundan ötürü insanların gelişimine yardım ederek kazanç sağladım.
 • Bunlar için hiçbir yeteneğim yoktu sadece fırsatları değerlendirdim.
 • 2009-2010 yılında wap siteler ile tanıştım. Bunların HTML ve CSS kısımlarını hazır kodlar ile değiştirerek denemeler ile bu siteleri sattım. Satmadan önce reklam geliri elde ettim. Bilirsiniz o dönemlerde telefona müzik, görsel, oyun indirmek popülerdi.
 • Wap sitelerin ömrü bitene kadar bunlarla uğraştım ve sonra sıkılıp bıraktım. Uzun süre uğraş vermedim.
 • Sonrasında yine metin2 pvp server hayatına atıldım. Burada da dönemin ünlü rinamt2‘si sayesinde hesabım sayesinde item satışı ile kazançlar elde ettim ve sonunda hesabı sattım.
 • Bu benim için zor olmuştu ve bir süre yine uğraş vermedim. Sonrasında mobil oyun dünyasına atıldım. Burada yine hesap ticaretleri sayesinde gelirler elde ettim.
 • Son olarak R10 ile tanıştım ve kararım doğrultusunda tekrar web siteler hazırlamaya ve yazmaya karar verdim. Çünkü bu süreçlerin tümünde gelir elde etmesem de yazmıştım.
 • Web sitelerim için aldığım hazır makalelerin veya yazılı makalelerin kötülüğüne boyun eğmemeye karar verdim ve içeriklerimi kendim yazmaya başladım.
 • Bu süreçte ekstra bilgiler için udemy ve diğer popüler siteler üzerinden aldığım farklı eğitimler ile yetenekler elde etmeye çalıştım.
 • Oluşan boş vaktim sayesinde makale yazarı olup hala daha gelir elde etmekteyim.
 • Farklı olarak da letgo, sahibinden gibi yerlerden fırsat ürünü yakalayarak onları satın alıp, cüzi miktar kar ile tekrar satışa koyuyorum. (Teknolojik ürünler daha çok gidiyor.)
 • Son olarak bu yazının yayınladığı tarihte bir bankanın home office işine giriş yaptım.

Demem o ki arkadaşlar bu kısa tecrübelerimi sizlere kısaca anlattım. Tümünde özel bir yetenek sahibi değildim. Sadece doğru olanı yaparak internet üzerinden para kazanma fikrini hayata geçirdim. Şimdi sizlere daha profesyonel olanı anlatacağım. Umarım hepinize faydalı olacaktır.

İnternetten Nasıl Para Kazanılır?

İnternetten Nasıl Para Kazanılır? 2021 Güncel

İnternetten üzerinden nasıl para kazanılır sorusuna oldukça geniş cevaplar verilebilir. Biz bu yanıtları detaylıca hazırladık ve hazırlıyoruz. Sizlere maddeler halinde ve basit olanları sunacağız. Her birinde linkler mevcut sizlere yardımcı olacaktır.

Bu ve buna benzer çok fazla içeriği linkte verdiğimiz sayfamızda görebilmeniz mümkündür. Yorumlarda görüşmek üzere..

Yorum yapın