Publisher Theme
Art is not a luxury, but a necessity.

İNTERNETTEN PARA KAZAN 2019

4

İNTERNETTEN PARA KAZAN 2019
İnternet çağında yaşadığımız şu günlerde aktif olarak kullanan kişiler ek iş fikirleri araştırmaktadırlar. İnternetten nasıl para kazanılır bunlardan biraz bahsedeceğiz.


NASIL KAZANILIR

Evden çıkmadan internetten yapabileceğiniz bir çok iş bulunmakta.


1- OYUN OYNA PARA KAZAN
Eğer oyun oynamayı seviyorsanız online oyunlar oynayabilir çevrim içi avatarlarınızı satabilir, puanlar kazanarak paraya dönüştürebilirsiniz. Oyun bağımlıları çok fazla paralar kazanabilir.
2- REKLAM İZLE KAZAN
Bazı siteler Google destekli reklamlar izlemenizi sağlayarak kazanmanızı sağlıyorlar. Kendi ekibinizi oluşturarak kazanma şansınızı artırabiliyorsunuz. Ancak çok fazla miktarda paralar beklemeyin.

3.MAKALE YAZMAK
Değişik fikirler geliştirmeyi, güncel olayları anlatmayı ve edebiyata ilginiz varsa, bunları da kağıda dökmeyi seviyorsanız makale sitelerine yazılar yazabilirsiniz. Makale bazı ücret alırsınız.
4- DANIŞMANLIK YAPMAK
Belli bir konuda uzmanlık alanınız varsa kendinize müşteriler bulup iş tecrübelerinizi paylaşarak, öğreterek kazanmanız mümkün. Sabırlı ve gelişmiş fikirlere sahip olmalısınız.
5- BUTİK AÇMAK
Kadın, erkek, çocuk giyime her dönemde ihtiyaç olsun olmasın, beğenildiği takdirde alma eğilimindeyiz. İnternet butiği açarak ister el işi, ister toptancıdan alınan yada komisyon usulü giyim ürünlerinizi rahatlıkla satabilirsiniz.


6- BİTCOİN ALMAK
Sanal para olarak ortaya çıkan bitcoin bazı sitelerde puan kazanarak elde edilebiliyor. Yükseldiği anda satarak para kazanabilirsiniz.
7-MÜZİK DİNLE KAZAN
Çok ünlü şarkıcıların yada piyasaya yeni çıkacak kişilerin sitede olan müziklerini dinleyerek para kazanabilirsiniz. Hit olacağını düşüneceğiniz müzikleri de keşfederek, paylaşarak kazanabilirsiniz.
8-SOSYAL MEDYA FENOMENİ
Youtube, instagram, Tweeter gibi sosyal paylaşım sitelerinde hepimiz çok fazla vakit geçiriyoruz. Eğlenmek ve öğrenmek amaçlı bir çok videolar bulunmakta. Sizde kendi eğitici ve eğlendirici videolarınızı yükleyerek, ne kadar çok tıklanma alırsanız o kadar çok kazanırsınız.
9-SATIŞ ORTAKLIĞI
Bir çok ürünü kendi bünyesinde toplayan satış platformlarına üye olarak kendi ürünlerinizi satıp, yada komisyon usulü satışlar yaparak para kazanabilirsiniz. Bu kazançlar farklılık gösterebilir performans tamamen kişinin kendisi ile alakalıdır.

İnternetten para kazan 2019 konumuz ile alakalı düşüncelerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz sitemizde diger para kazama yöntemlerini şuradan inceleyebilirsiniz.

4 Yorumlar
 1. Makşide Emre diyor

  İnternet artık her yerde internetten video reklam müzik dinleyerek para kazanılıyor kazandim da tavsiye ederim aktif internet kullanıcıları için güzel bir kazanç yöntemi

 2. Sohbet diyor

  İnternetten parami kazanılır diyenler de var ama kazaniliyor zor değil tabi bu paralar yüksek olmuyor bazen ama az kazanmakta iyi .Bende kazandım reklam izleyerek

 3. Naile diyor

  İnternetten para kazanildigina inanmıyordum ..denemek istedim ..ne kaybederim diyerek başladım …
  Baslayis o baslayis …telefonum iletişim aracı olmaktan çıktı …daha ne olsun …

 4. Naile diyor

  Makalede anlatıldığı gibi evden çıkacak vaktim yok …o haldeyim .

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.