Publisher Theme
Art is not a luxury, but a necessity.

İzlesene.com para kazan

11

İzlesene.com para kazan

İzlesene.com para kazan Bir çok kişi bu konu hakkında detaylı bilgiye sahip olmayabilir bizde bu konudan sizlere bahsetmek istedik.

İZLESENE.COM NEDİR

İzlesene web sitesi bildiğiniz üzere video yayınlama sitesi dir dünya da popüler olan diğer video icerik siteleri kadar bilinmiyor olsada uzun zamandır video içerikleri insanlarla buluşturan video icerik web sitesidir.

Bu video icerik sitesi popüler olmasa da türkiye nin video sitesidir. Biz hernekadar yabancı video içerik sitelerini tercih etsekte izlesene de de videolar izlemeliyiz.

İZLESENE.COM DA NASIL PARA KAZANIRIM

Öncelikle yapmanız gereken izlesene.com sitesine buraya tıklayarak üye olmak.Üyeligynizi gerçekleştirdikten sonra kendinize ait bir kanal açmak bu kanal ne işe yarıyor bundan kısaca bahsedelim.

Açmış olduğunuz kanal size ait olan telif hakkı olmayan içerikleri yayınlamanız için size ait videolari yayınlayabileveginiz bir yerdir. Burada günlük hayatta çektiğiniz videolari veya el becerileirnizi kayda değer bulduklarınızı kamera ile yayınlayabilirsiniz.

Bu içerikle tamamen size ait olmalı aksi taktirde video sahipleri tarafından telif hakkı ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yayınladığınız videolar ile beraber para kazan kısmını aktif etmek için para kazan yayıncı kimliğinin onaylanması gerekmektedir.Onay aldığınız taktirde video icerik sitesinden para kazanmaya başladınız demektir.

İZLESENE.COM RİSKLİMİDİR

Yukarıda belirttiğiniz üzere sizin kullandığınız görsel resim ardında ki video icerik tamamen size ise hiçbir riski yoktur.kullandiginiz resim,video,fon müzikleri size şu değil ise risklidir.

Başkasına ist bir eseri kullanmaktan telif hakları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Fon müziklerini telif hakkı olmayan müziklerden severseniz hiçbir sekilde soru ile karsi karşıya kalmazsınız.

Sizin olmayan birseyi sizin eseriniz gibi yayınladığınızda telif haklarına sahip kişi tarafından ya kaldırılması istenebilir veya size ait sayfada yayınlanabilir ama kazançlar eser sahibine gider bunlara dikkat etmek gerekmektedir.

İzlesene.com para kazan konumuz ile alakalı öneri düşüncelerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz.sitemizde sizlere faydalı olabileceğini düşündüğünüz diğer kazan yazımıza şuradan bakabilirsiniz aklınıza farklı kazanç yöntemi var ise bizimle paylaşabilirsiniz teşekkürler.

Sitemizde yayınlanan konuların kopyalanması veya kaynak gösterilemeden yayınlanması yasaktır.

11 Yorumlar
 1. Makşide Emre diyor

  Kendi videolarımız ile kazanabilecegimiz güzel bir kazanç yöntemi teşekkürler bilgi için emeğinize sağlık

 2. Fırat diyor

  güzel bir kazanç yöntemi yani teşekkürler

 3. Doğancan diyor

  kazanan varmı peki hocam yardımcı olur musunuz

 4. Naile diyor

  Güzel bir bilgilendirme olmuş … emeğinize sağlık ..

 5. denizli20 diyor

  İzlesene.com hakkında böyle bir bilgi paylaşımı çok güzel olmuş. Emeğinize sağlık.

 6. YAMAN41 diyor

  ÇOK GGÜZEL BİR MÜZİSYEN OLARFAK BENLİK BİR UYGULAMA TEŞEKKÜRLER

 7. Aliuyar606 diyor

  Siteye video yükleyerek harika kazanç elde edebiliriz

 8. Sohbet diyor

  Öneriniz için teşekkürler suan için denemeyi düşünmüyorum belki başka bir zaman olabilir.Anlatiminiz da güzel

 9. yorgunum diyor

  izlesene.com da yotube gibi bişey heralde ama kazancı yotube gibi değildir tabi yotube gibi 4.000 dakka izleme 1000 abone istemiyor heralde bir iyi yanı orası keşke youtubede öyle olsa illa 1000 abone şart izlenme kolayda abone zor onu nasıl kascaz
  yinede makale güzel elinize emeğinize sağlık ben bunu bilmiyordum ilk burada öğrendim yazan kişiden allah razı olsun

 10. Aliuyar606 diyor

  İnternete video yüklemeyi seviyorum birde kazanç sağlamak iyi bir fikir olmalıdır.

 11. aliuyar606 diyor

  Video izlemeyi ve yayınlamayı seviyorum.Bu şekilde para kazanmak çok güzel bir fikir olmuş.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.