Publisher Theme
Art is not a luxury, but a necessity.

MOBİL UYGULAMA İLE PARA KAZAN

5

Mobil uygulama ile para kazan

Mobil uygulama ile para kazan peki mobil uygulamalar gerçekten kazandırıyormu veya bu mümkün mü sorusuna herkes düşünebilir ozaman bu konu hakkında sizlere biraz bilgi verelim

PARA KAZANDIRAN MOBİL UYGULAMALAR

Mobil uygulama içerik olarak birçok web site veya oyun uygulamaları diye ikiye ayrılmakta biz burada uygulama nin sözlük açılımını değil hangi uygulama lar penceresinden bakarak sizlere yazdık.

Oyun uygulamalarından biraz sizlere bahsedelim bu uygulamalar para kazandırıyormu veya bu uygulamalar ne gibi hediyeler veriyor örnek olarak mobil uygulama olan okey oyun uygulaması ödüllü olarak turnuva düzenlemekte burada 1 ,2,3 kişilere hediyeler verilmekte.

Bu okey uygulamasına buradan bulabilirsiniz bu uygulama örnek olarak para vermek yerine ödüllü turnuvalarda buz dolabı tv telefon tablet gibi hediyeler dağıtmakta.Bu hediyeler para puan karşılığı da kullanıcılara veya kazanan kişiye verilmekte.

Bir diğer mobil uygulama ise artiway android ve app storede bulabirsiniz. Bu mobil uygulamada alışveriş yaparak bonus puan toplayarak ve bu bonus puanlarla para kazan mış oluyorsunuz bu bonus paraları da harcayabiliyorsunuz.

Her yer de fotoğraf çekebiliyoruz ve bu fotoğrafları bir mobil uygulama da yükleyerek dünyanın her yerinde herhangi bir insan bu fotoğrafları satın alabiliyor kısacası fotoğraflarinız la para kazanmış oluyorsunuz.

Uygulama nin ismi foab buraya tıklayarak indirebilir ve deneyim sağlayabilirsiniz.Bu deneyim sizlere para kazanmanın kapılarını sonuna kadar açabilir.

PARA KAZANDIRAN MOBİL UYGULAMALAR RISKLİMİ

Para kazan uygulamaları da risk yoktur neden yok diyoruz çünkü sizden veua kullanıcısından para talep etmeyen uygulama lar riskli değildir sizden herhangi bir ödeme talep eden her web site veya uygulama risklidir bu sadece para puan kazandıran uygulamalar için geçerlidir.

Yukarda birkaç uygulamayı sizlere örnek olarak anlattık tabiki kazanmak kişinin kendi elinde risk olayi tamamen bizim kendi elimizde mobil uygulamar indirip telefonun arka planında kalması ile para kazandırmıyor biz bin uygulamaları aktif olarak kullanmamız gerek.

Para kazandıran uygulamar sizlere tanıtmış olduk sizde bizlere destek olmak için yorumlarda fikrinizi belirtebilirsiniz diger para kazanma yöntemlerine şuradan bakabilirsiniz

5 Yorumlar
 1. Makşide Emre diyor

  Mobil uygulama ücretsiz olduğunda ister wep üzerinden ister uygulama üzerinden kazanç elde edilebilir ödeme isteyen bir uygulama evet yüksek kazançlar vaad edebilir ama tamamen uçuk rakamlar benim tavsiyem az da olsa ödeme yapan mobil uygulamaları denemeli ücretsiz üyelikler denemek en güzeli bol kazançlar

 2. Naile diyor

  Telefona uygun gördüğümüz yatırımsız siteleri yükleyerek para kazanabiliyoruz gerçekten …

 3. denizli20 diyor

  Mobil uygulama piyasasına baktığımızda özellikle para kazandıran uygulamalara baktığımızda iyi uygulamalar var ve ben de onlardan kullanmaktayım.

 4. aliuyar606 diyor

  Mobil uygulama kullanmayı seviyorum bu sayade para kazanmak çok güzel bir fikir olduğunu düşünüyorum

 5. Yaman diyor

  Açıklama çok güzel emeğinize sağlık.Tabiki birçok uygulama var.Şuan bana en cazip gelen şuan kullanmış olduğum pa……s tabiki.Kaliteli ve piyasanın en iyi kazancını verdiğini düşünüyorum…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.