Publisher Theme
Art is not a luxury, but a necessity.

NAKİTUPLA PARA KAZAN

6

NAKİTUPLA PARA KAZAN

Nakitupla para kazan nedir bu nakitup ne işe yarar biraz sizlere bilgi verelim o halde iyi okumalar arkadaşlar.

NAKİTUP NEDİR

Nakitup yaptığınız her alışverişten sizlere geri kazanç iade etmekte olan bir uygulama uygulamayı şuradan indirebilirsiniz.

Nakitup indirdikten sonra yapmanız gereken telefon numaranızı girerek doğrulama kodunu almaktır doğrulama kodu almak için aktif olan numaranızı kullanmalısınız.

Doğrulama kodunu girdikten sonra sizden ad soyad ve şifre belirlemenizi isteyecek ayrıca sponsor kodu istemekte oraya da bu sponsor kodunu mutlaka yazmalısınız 056sm8t

Sponsor kodunu yazdıktan sonra kaydınızı tamamlayarak devam ediniz profilinizi güncelleyeniz sizden ıban numaranızı tc numaranızı istemekte gerekli bilgileri doldurduktan sonra hesabınız aktif duruma gelmektedir.

NAKİTUP NASIL PARA KAZANDIRIR

Nakitupla para kazan konumuzun en püf noktasına geldik yukarda belirttiğimiz sekilde gerekli bilgileri doldurmuş olmanız gerekmektedir.

Uluslar arası marketlerden yapılan alışverişlerde veya akaryakıt alımlarında %1 geri para kazanmaktasinız peki bu nasıl gerçekleşmekte onuda sizlere kısa ve öz anlatayım.

Örnek olarak herhangi bir akaryakıt istasyonundan benzin aldınız benzin aldığımız da para öderken fişini atmiyoruz bu aldığımız fişin fotoğrafını nakitup girerek nakitupa gondeririyoruz incelendikten sonra fiş miktarının %1 biri kadar parw kazanmış oluyoruz.

Büyük marketlerden yaptığınız alışverişlerin içerisinde nakitupta yer alan ürünlerden var ise o ürünün üzerine tıklayıp facebook paylastiktan sonra market fişinin fotoğrafını çekip nakitupa gönderiyoruz kazancınız hesabiniza yansımakta.

Profilinize girip referans kodu kısmından referans kodu ile üye yaptığımızda her üye başına 2 tl para kazanıyoruz burada şu var üye olan kişilerin 1 hafta içinde nakitup ta fiş yükleyerek aktif olması gerekmektedir.

Nakitupla para kazanmak çok kolay poşet paranızı bile size iade etmekte birçok ürün lerde 2 tl yakın geri dönüş bulunmakta bu uygulamayı mutlaka indirip denemelisiniz.

NAKİTUP PARA NASIL ÖDÜYOR

Nakitup para nasıl ödüyor profilinizi. Doldururken yazmis olduğunuz banka iban numaraniza 25 tl olan ödeme limitine ulaştığınızda banka hesabınıza paranız gönderilmekte.

Nakitupla para kazan yazımız ile alakalı görüş ve önerilerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz. Diğer para kazan yazılarımıza göz atmak için buradan ulaşabilirsiniz.

6 Yorumlar
 1. Makşide Emre diyor

  İlk defa duydum denemek için indireceğim teşekkür ederim emeğinize sağlık

 2. Sohbet diyor

  Duymuştum bunu ama bana göre degil teşekkürler bilgi için açık ve net anlatmissiniz.

 3. Aliuyar606 diyor

  Çok fazla araba kullanıyorum.O yüzden bu uygulama çok hoşuma gitti.Tesekkurler.

 4. Aliuyar606 diyor

  Bu konu çok ilgimi çekti.Hem harcıyor hem kazanıyorsunuz denemek gerektiğini düşünüyorum.

 5. Aliuyar606 diyor

  Nakitup ilgimi çekiyor ve denemek istiyorum.İndirimde faydalanmak çok güzel bir şey.

 6. Metin diyor

  Nakitup uygulamasını zaten kullanıyorum, ödememi de almıştım, ürün yelpazesi daha genişlerse çok sayıda insan kullanabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.