Publisher Theme
Art is not a luxury, but a necessity.

OYUN FİGÜRLERİ YAP PARA KAZAN

19

OYUN FİGÜRLERİ YAP PARA KAZAN

Oyun figürleri yap para kazan evde veya boş zamanınzda atölyede bu işten para kazanmak mümkün o halde okumaya devam edin.

OYUN FİGÜRLERİ NEDİR HANGİ OYUN FİGÜRLERİ POPÜLER

Oyun figürleri yap para kazan İnternette online olarak oynan oyunlardaki her nesene bir figürdür. Sizlerede birkaç örnek oyun isimleri belirtecegiz.

Son zamanlarda sıkca görüşmüş oldugum popüler olan oyunlardan birtanesi pubg isimli bir oyun bu oyunda online kullanıcısı dünyanın heryerinden bulunmakta.

İkinci popüler oyunlarda biriside zula isimli oyun bu oyunda online oynan oyunlardan birisi bu oyundada birçok ülkeden katılan oyuncular mevcut.

Üçüncü oyun ise gecmiş yıllar da ve hala devam eden ve kitllesi yüksek olan metin2 online oynanan oyunlardan biridir bu oyun hakkındada araştırma yapabilirsiniz.

Oyun figürleri hakkında bilginiz yoksa yapmanız gereken video paylaşım sitelerine popüler oyunlar yazdıgınızda mutlaka karşınıza çıkacak olan videolar ile size gerekli olan bilgileri toplamış olursunuz.

Bu bilgiler sizin işinizi dahada kolaylaştıracak ve sizde daha hızlı bir şekilde ne yapmanız gerektigine karar vereceksiniz.

OYUN FİGÜRÜ SAT PARA KAZAN

Yukarida belirttigimiz gibi bilgileri toplamak ve bu bilgilerideki figürleri hayata gecirmek sizin elinizde olan bir durum boş zamanız da evinizde veya atölyenizde yapavileceginiz ek iş ve ek gelir elde etme imkanınız olacaktır.

Secmiş oldugunuz popüler oyun figürünün ilk başra bir kalıbını oluşturmalısınız.Oluşturdugunuz bu kalıp doldurma veya motifleme işi tamamen sizin genele hitap eden bakiş acınıza baglıdır.

Nasıl nerede satacagım gibi bir düşünceniz olmasın nedenmi çünkü yapmanız gereken internetin ve sosyal medyanın gücünü kullanmak bu güç elinizin altinda yer almakta.

Bunlada sınırlı degil cevrenizde semtiniz de veya bulundugunuz il ilçe kasabadaki oyuncak magzaları ilede anlaşarak satış yapabilirsiniz.

Birde kapıda ödeme ptt gibi kargo ile anlaşma yaparsanız daha hızlı sekilde yola katetmiş olursunuz. Bu tarz oyunlarda her cinsten her yaştan ve her ülkeden online oyuncu kitlesi yer almakta gerçekten figürlere meraklı olup satın alan kişlerde çok.

Oyun figürleri yap para kazan konumuz ile alakalı görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz. Para kazan konularınada şuradan göz atabilirsiniz.

19 Yorumlar
 1. Naile diyor

  Bilgi aktarımı çok güzel….anlaşılır bir şekilde sunum olmuş …imkanı olanlar için ek gelir kaynağı olabilir …

  1. Bülent Cavga diyor

   Sana katılıyorum, çok açıklayıcı yazılmış. Bu açıklamayı okuyan kişi neden oyun yapmak istemesin.

   1. Bülent Cavga diyor

    Sana katılıyorum, çok açıklayıcı yazılmış. Bu açıklamayı okuyan kişi neden oyun yapmak istemesin.

    1. Osman diyor

     Gerçekten güzel vakit geçireceğimiz bir iş olacak gibi çok güzel para kazanabilir iz

 2. Bülent Cavga diyor

  Oyun yapmak eğlenceli bir işe benziyor bu işten para kazanmak ise daha da eğlenceli

 3. Aliuyar606 diyor

  Ek gelir olacağını düşünüyorum

 4. Barış Geçmen diyor

  Oyun figürlerini kullanarakta para kazanabilirsiniz.

 5. Sohbet diyor

  Güzel bir iş yapabilen arkadaşlar için bazı figürleri bulmak zor olabilir

 6. cem diyor

  harika makale çok beğendim

 7. Anıl Göbelek diyor

  Güzel fikir. İyi gelir olabilir meraklılarına.

 8. yaman41 diyor

  güzel ama o yetenek yok:)

 9. Filiz diyor

  Oyun figürleri çocukların vazgeçilmezi.oyun figürleri yapmak, bence eğitimini almak gerekli.sonucta bunlar kalıplarla yapiliyor.yetenek işi olmadığını düşünüyorum.

 10. Reşit diyor

  Güzel bir makale olmuş oyun fügürleri yaparak gerçekten güzel kazançlar elde edilebileceğini inanıyorum. İnsanlar oyun oynayarak para kazanıyorlar bu tür fügürleri süsleme için kulanılabilir

 11. yorgunum diyor

  çok harika bence ben kendim bakır üzerine işleme yapıyorum el emeği göz nuru sonuçta her kötü malın illaki bir alıcısı çıkar allah kimsenin emeğini ziyan etmez illaki bir yerden verir yeterki ondan bekleyelim herşeyi kuldan değil bana göre çok güzel bir sunum olmuş elinize sağlık makalelerinizi takip ediyorum başarılarınızın devamını temenni ederim kolay gelsin

 12. Reshka diyor

  Gerçekten güzel vakit geçireceğimiz bir iş olacak gibi çok güzel para kazanabiliriz

 13. Ser diyor

  Ben o kadar becerikli değilim malesef. Ama güzel ve eğlenceli bir para kazanma yöntemi.

 14. Naile diyor

  Marka olmuş bebekler …küçükken illede olsun bebek oyuncaklar gibi düşünürsek .. yeni oyuncak figürleri neden olmasın ..

 15. horus diyor

  Bu iş başlı başına bir meslek zaten , nasıl ki herkes ressam değil herkes de bu figürleri yapamaz , sonuçta kokulu taş yapmıyoruz , zaten becerebilsek bu mesleği yaparız , başka işe ihtiyacımız olmaz . Daha genele hitap eden ve ek iş olarak , kolay para kazanma yöntemlerinin yazılması gerekir .

 16. Aliuyar606 diyor

  Çok güzel bir yazı olmuş.Oyun figürleri yapmak zor bir işe benziyor denemek gerektiğini düşünüyorum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.