Publisher Theme
Art is not a luxury, but a necessity.

RENKLİ TAŞLARLA PARA KAZAN

6

RENKLİ TAŞLARLA PARA KAZAN

Renkli taşlarla para kazan konumuz hakkında sizlere biraz bilgi verelim o halde buyrun konumuza geçelim

RENKLİ TAŞ NASIL YAPILIR

Renkli taşlar yapmak kolay ve bir Okadar da basit maliyeti de çok düşük bir para kazanma seçeneklerinden biridir. Bu taşları ilk önce kendi evinizde süs olarak tercih edebilirsiniz fakat bunu satmaya başladığınız da hevesiniz daha çok artacak ve fazlasını yapacaksınız.

Renkli Taş boyama nasıl yapılır ile alakalı şuradaki video göz atabilirsiniz ve bizde sizlere kısaca burada biraz bahsedelim taş boyama işini hayvan figürleri veya en çok ilgi çeken figürlerden tercih etmelisiniz.

Boyadıgınız renkli taşlar her kesime hitap etmeli çocuklara gençlere yetişkinlere ozaman daha çok etki alanı oluşmuş olacaktır.

Figürleri internetten araştırıp bulabilirsiniz taş boyama malzemelerini buradan bulabilirsiniz. Taşlar tamamen doğal ücretsiz herkes heryerde taş bulabilir renkli taş boyama malzemeleri okadar pahalı değil 10 lira veya 25 lira arasında değişmekte neredeyse sıfır milliyet diyebiliriz.

RENKLİ TAŞLARI NASI SATABİLİRİM

Renkli taşlarla para kazan yolunda satışını yapacağınız platformlar sosyal medya ağırlıklı kullanmanız gerekli burada paylaştığınız renkli taşlar insanların ilgisini mutlaka çekecektir.

Renkli taşları satabileceginiz diger yerler en başında çok populer olan letgo üzerinden satış yapabilirsiniz veya n11.com sitesi üzerinden mağaza açarak satışını yapabilirsiniz.

Renkli taşlarla ne kadar kazandırır bu konuyu yazmaya esinlenmem bir video izledim tesadüfen bir öğrenci evde boyadıgı renkli taşları letgodan satışını yaptı 1 adet boyanmış hayvan figürlü taşı 25 tl sattı ve para kazandı. Bunu herkes yapabilir ve kazanabilir

Bende buradan esinlenerek sizlere bu taşlardan para kazancı olduğunu sizlere kısaca anlatmaya çalıştık yukarı da çok uzatmada video izlemenizi tavsiye ettim.

Boş zamanlarınızda bin işi ek iş olarak yapabilir ve para kazan bilirsiniz veya ev hanımları evde boş zamanlarını değerlendirerek ev hanesine extradan bir destek olarak bu işi yapabilir ve para kazanabilir.

Renkli taşlarla para kazan konumuz ile alakalı düşüncelerinizi yorumda belirtebilirsiniz sitedeki diğer kazanç yöntemlerine şuradan bakabilirsiniz.

6 Yorumlar
 1. Mustakin diyor

  Ben de derelerde doğal oluşmuş renkli taşları topluyorum

 2. Sohbet diyor

  Okul zamanin da elişi derslerinde yapardik şimdi ise is imkanı olarak önümüzde.güzel bi fikir.

 3. Hülya diyor

  Bence çok güzel yapılmış hepsi insana enerji verirdik cok guzel olmuş elinize saglik

 4. Makşide Emre diyor

  Taşları boyayarak hem satış hem ev dekoru hemde hediye edebiliriz el emeği ile yapılan hesey çok güzel oluyor ve ben yaptım demenin mutluluğu daha da güzel üstelik çok fazla bir maliyetinin olmaması harika

 5. Naile diyor

  Taşları boyayıp papatya …gemi yapıldığını bizzat gördüm …hani derler ya ekmeğini taştan çıkarır ..o misal …

 6. yorgunum diyor

  öncelikle elinize sağlık makale güzel ben bu tür işleri çok seviyorum el sanatları iyi bir meslektir heleki böyle reknli taşlara işleme yapma incelik isteyen bir iş yani herkesin yapabileceği bir iş değil yanlız insan isterse öğrenebilir tabi ki bunun içinde azim lazım

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.