Publisher Theme
Art is not a luxury, but a necessity.

SNAPCHAT PARA KAZAN

26

S

Snapchat para kazan diger sosyal aglardan farkli yani sizlere para kazandırması bu konuyu sizlerle derleyip yayınlamak istedik ozaman keyifli okumalar.

SNAPCHAT NEDİR

Snapchat para kazan sitesi veya uygulaması da diyebiliriz ama sadece para odaklı bakmamak gerekir. Sadece kazanç odaklı baktıgımızda belki basarı olamayabiliriz.

Snapchat diger sosyal aglardan farkı sizlerin canli yayin acarak izleyici kitlesine hitap etmeniz çok önemli bir nevi takipci sayısınızı artirmanız gerekmektedir.

Snapchat uygulaması uzerinden evinizde bilgisayarınızdan canlı yayın acabilir veya oyun oynarken canli yayin yapabilirsiniz canli yayınları birçok katagoride yayın yapma sansıniz var.

Bu yayınlarda yayıncı oldugunuz için mutlaka izleyici kitlenizinde olması gerekmekte boş bir yayın acıp birinin gelmesini beklemek bos otobuste ayakta gitmek gibi bir durum olur.

Sizin yayın saatiniz veya yayın akisiniz kaliteli olur ise birçok izleyicinin ilgisini çekecektir. Siz yayın actıgınızda takipcileriniz otomatik olarak yayınızı görüp katilım saglayacaklardır.

Yayın içerikleri ile alakalı uygulamada yada sitede gerekli bilgilere ulaşabilir detaylara göz atabilir ve degerlendirebilirsiniz.

SNAPCHAT NASIL PARA KAZANDIRIR

Uygulama veya bilgidayardan snapchat sitesine üye olarak ilk adimı atabilirsiniz üyeliginizi gerçekleştirdikten sonra önce sistemin akışını inceleyeyin herkesin yaptıgı yayın taktigini degilde daha farklı ve ilgi çekici bir yayın taktigi oluşturun.

İnsaların cogu aynı şeyden sıkılacagı için sizin farklı bir yayın akışı bulmanız demek yeni izleyiciler ve takipciler edineceginiz manasına gelir bunları mutlaka dogru analiz etmek gerekir.

Sizin yayınıza gelen izleyiciler sizin yayınızi begenirse size orada bulunan bagış yap yani yumurta gönder veya herhangi bir simge ile para bagışı yaparlar sizlerde bu bagış karşılıgında para kazanmış olursunuz.

Bu yapılan simgeli bagışlar gerçek bir paradır birçok snapchat yayıncısı hayatını buradan idame ettirmektedir. Her nekadar kolay görünsede mutlaka herşeyin bir zorlugu mutlaka vardır.

Snapchat kazancınızı rahatlıkla cekebilirsiniz. Bu sitede eger kaliteli bir yayıncı olursanız ayda minumum 3 bin tl civarı para kazanabilirsiniz.

Snapchat para kazan yazımız hakkında düşüncelerinizi yorum olarak yazarak bizlere destek olabilirsiniz.Sitemizdeki diger kazanç yöntemlerine şuradan bakabilirsiniz.

26 Yorumlar
 1. Naile diyor

  Evet.cesitli platformlarda canlı yayın açıp yayıncı olan arkadaşlar var . Bir ara onlara takıldım …sonra sıkıldım. ..
  :((

  1. Yaman diyor

   Bence zaman kaybı.Gereksiz insanda var akıllı kullananda ama gereksiz bence:)

 2. Filiz diyor

  Snapchat para kazan bana göre zor bir iş.canli yayın yapıp izleyici toplamak,farklı yayın akışları bulmak,ama yapanlar var.

 3. Osman diyor

  Bu iş bana göre değil fazla para kazandırmaz gibi

 4. Sohbet diyor

  Zor olur bu işi yapmak tabi her işin zorluğu vardır ama bana göre bir iş değil .

 5. Reshka diyor

  Zor olur bu işi yapmak tabi her işin zorluğu vardır ama bana göre bir iş değil .

 6. Reşit diyor

  Güzel makale için teşekkür ederim Öncelikle ile para kazanmak bayanlara uygun olduğunu düşünüyorum erkekler için pek fazla uygun olarak görmüyorum bu tür sitelerde para kazanmak gerçekten mümkün Bazı insanlar geçimini bu yönden de sağlayabilir

 7. Ser diyor

  Güzel bir yöntem. Bu sayede snapchat kullnamaya da başlarız artık. Umarım iyi para kazandırıyordur.

 8. yorgunum diyor

  selamun aleyküm usta eline sağlık makele detaylı olmuş ben snapchati biliyordum ama para kazandırdığını şimdi öğrendim ama canlı yayın işi bana göre olmadığı için benim buradan kazancım zor olur gibi düşünüyorum o yüzden tabiki bu işi yapmak isteyen bir sürü kişi vardır orası kesin canlı yayını seven ve bunun ile ilgili çalışmalar yapan bir sürü youtuber var onun için bence onlara göre çok zevkli bir iş olur diye düşünüyorum

 9. horus diyor

  Günümüzde çok geçerli olan bir para kazanma yöntemi , makalede anlatılan uygulama dışında da bir sürü popüler yayın uygulaması var , buradaki insanlar gerçekten güzel para kazanıyorlar , en önemli noktası insanların ilgisini çekebilecek kaliteli yayınların yapılması , bu şekilde kesin başarı gelir .

 10. Reshka diyor

  Zor olur bu işi yapmak tabi her işin zorluğu vardır ama bana göre bir iş değil .:) D

 11. ysfdestan diyor

  ben hayatta yapamam heycanlanırım 😀

 12. Aliuyar606 diyor

  Snapchat para kazanıldığını duymamıştım denemek gerektiğini düşünüyorum çok iyi bir fikir olabilir

 13. Emel diyor

  Canlı yayın akışı aslında zor bir iş akıcı bir konuşma ve türkçe yi güzel konuşmak gerekir. Yavaş yavaş evde çalışmalar yaparak Tecrübe edinilerek yapılabilir.

 14. Limec diyor

  makale yararlı olmuş ama canlı yayın yapmak cidden zor görünüşü kolay gözükse. başka bir platformda canlı yayın yapmıştım görüldüğü gibi değildir. biraz tedirgin olunuyor insan ilk canlı yayında daha sonra gün geçtikçe alışmaya başlıyor.

 15. Ahmet Efe Özen diyor

  vay be

 16. Aliuyar606 diyor

  Güzel bir fikir olduğunu düşünüyorum denemekte fayda olabilir.

 17. Hülya diyor

  Bu işi ilk defa duydum ama degisikmis bence denenebilir

 18. Aliuyar606 diyor

  Snapchat kullanmıyorum fakat kazanç sağlamak için çok güzel bir fikir olmuş denemek gerektiğini düşünüyorum.

 19. Reşit diyor

  Snapcat kullanarak para kazanmak zaten biliniyor. Çok sayıda meraklısı var diyebilirim. İnsanlar belirli saatlerde snapceten canlı yayın yaparak para kazanabiliyor. Ama öncelikle takipçi kasmak lazım ardından çok güzel kazançlar sağlanabilir.

 20. Mali diyor

  Snapchatte takipçi lasmak zor bir iş yoksa iyi paralar kazanılabilir.

 21. Aliuyar606 diyor

  Snapchat kullanmıyorum fakat kazanç sağlamak için denemek gerektiğini düşünüyorum.

 22. Aliosman diyor

  bence çok güzel bir kazanç sistemi,denenebilir.

 23. Gülcan Gökcan diyor

  🙋‍♀️

 24. Reşit diyor

  Makale için teşşkür ederim. Snapcat kullanarak para kazanmak kadınlara genel olarak hitap eden bir kazanç yöntemi. Yaptığınız tatlı ve güzel vidyolar takipçileriniz tarafından beyenilerek bağış alabilrisnz. Güzel kazançlı bir yöntem bence.

 25. Gry16 diyor

  Denemek lazım. Ama hiç snapchat kullanmak istemezdim açıkçası. Belki para kazanma amaçlı kullanılabilir. Yazı için teşekkürler bu arada.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.